Ansatte

Her finner du en oversikt over alle ansatte hos Elman. For å finne den du leter etter, så kan filtrere etter avdeling eller søke etter spesifikke personer.

Damir Momic

Daglig leder Elman Steinkjer
480 94 291
damir@elman.no

Jon Robert Dalemark

Prosjektleder
480 29 990
jon.robert@elman.no

Marius Grubbmo Freland

Leder bolig
997 07 482
marius@elman.no

Lars Kjetil Moe

Elektriker
400 03 084
lars.kjetil.moe@elman.no

Knut Arne Martinussen

Elektriker
407 26 925
knut.arne@elman.no

Ørjan Sigurdsen

Elektriker
980 55 768
orjan@elman.no

Erik Bentzen

Elektriker
934 24 213
erik.bentzen@elman.no

Frank Ketil Larsen

Elektriker
958 24 194
frank.larsen@elman.no

Steinar Hammervold

Elektriker
913 06 380
steinar.hammervold@elman.no