Ansatte

Her finner du en oversikt over alle ansatte hos Elman. For å finne den du leter etter, så kan filtrere etter avdeling eller søke etter spesifikke personer.

Leif Gunnar Skjelbred

Leder service
977 06 464
leif@elman.no

Odd Inge Bergsmo

Leder bolig
467 46 750
odd.inge@elman.no

Rogè Barsom

Elektriker
482 60 946
roge@elman.no

Gøran Saksen Knudsen

Elektriker
980 73 716
goran@elman.no

Ole Kristian Fossum

Elektriker
483 10 112
ole.kristian.fossum@elman.no

Ole Kristian Skjelbred

Elektriker
977 31 121
ole.kristian.skjelbred@elman.no

Svein Tore Kluken

Elektriker
483 10 117
svein.tore@elman.no

Joar Granås

Elektriker
489 92 280
joar@elman.no