Ansatte


 Daglig leder
Roald Stene


Tlf 93 09 63 33
roald@elman.no

 Faglig leder
Yngve Østgård


Tlf 47 87 87 08
yngve@elman.no

 Daglig leder Steinkjer
Tommy Aasen

Tlf 92 40 82 44
tommy@elman.no









 Servicekoordinator
Leif Gunnar Skjelbred

Tlf 97 70 64 64

leif@elman.no

 Servicekoordinator
Geir Ove Granheim


Tlf 99 59 56 00
geir.ove@elman.no

 Servicemontør
Thomas Trapnes

Tlf 92 48 69 60
thomas.trapnes@elman.no











 Kontor medarbeider
Grete Redving


Tlf 93 25 07 45

grete@elman.no

 Prosjektleder
Stig Indahl


Tlf 97 70 71 78

stig@elman.no

 Servicemontør
Frank Krabseth

Tlf 90 19 45 59
frank@elman.no










 Servicemontør
Kjetil Åge Røberg

Tlf 93 21 90 22
kjetil@elman.no

 Prosjektleder
Odd Inge Bergsmo

Tlf 46 74 67 50
odd.inge@elman.no

 Servicemontør
Jann Frode Rennemo

Tlf 45 69 70 00
jann.frode@elman.no










 Prosjektleder
Vidar Helden

Tlf 93 21 91 14
vidar@elman.no

 Prosjektleder
Snorre Gudding


Tlf 46 74 67 60

snorre@elman.no

 Servicemontør
Marius Grubbmo Freland

Tlf 99 70 74 82
marius@elman.no










 Prosjektleder
Tom Stallvik

Tlf 40 43 73 60

tom@elman.no

 Servicemontør
Svein Tore Kluken

Tlf 48 31 01 17
svein.tore@elman.no

 Servicemontør
Thomas Roel

Tlf 97 08 08 35
thomas.roel@elman.no










 Servicemontør:
Joar Granås

Tlf 48 99 22 80
joar@elman.no


 Servicemontør:
Pål Stornes


Tlf 45 51 30 91
paal@elman.no

 Servicemontør
Kaj Norseth










 Servicemontør:
Atle Berdal

Tlf 96 01 28 64
atle@elman.no

 Servicemontør:
Magnus Solbakken

Tlf 97 10 65 60
magnus@elman.no

 Varmepumpe montør
Svein Arne Haug

Tlf 90 06 67 59
svein.arne@elman.no










 Servicemontør
Stig Arild Høyem

Tlf 48 35 86 17
stig.arild@elman.no

 Servicemontør:
Håvard Bye


Tlf 90 61 15 92
havard@elman.no


















 Servicemontør
Einar-Andre Hogstad

Tlf 48 21 70 04
einar.andre@elman.no

 El-teknikker
Lasse Sund

Tlf 97 66 07 36
lasse@elman.no













 Hjelpearbeider
John Olav Breding

Tlf 90 84 06 60










































































































I tillegg til de faste ansatte har vi til enhver tid ca 8 lærlinger samt noen innleide montører etter behov

Har du allerede en dialog med noen av våre ansatte kan du ringe dem direkte, ønsker du hjelp til noe men ikke har noen kontaktperson fra før ringer du oss på telefon 740 78400 eller se øvrig < kontakt informasjon >
*