Ansatte


 Daglig leder
Roald Stene


Tlf 93 09 63 33
roald@elman.no

 Faglig leder
Yngve Østgård


Tlf 47 87 87 08
yngve@elman.no

 Daglig leder Steinkjer
Tommy Aasen

Tlf 92 40 82 44
tommy@elman.no









 Servicekoordinator Levanger
Leif Gunnar Skjelbred

Tlf 97 70 64 64

leif@elman.no

 Servicekoordinator Verdal
Geir Ove Granheim


Tlf 99 59 56 00
geir.ove@elman.no

 Service Elektriker
Thomas Trapnes

Tlf 92 48 69 60
thomas.trapnes@elman.no











 Kontor medarbeider
Grete Redving


Tlf 93 25 07 45

grete@elman.no

 Prosjektleder Byggestrøm
Stig Indahl


Tlf 97 70 71 78

stig@elman.no

 Service Elektriker
Frank Krabseth

Tlf 90 19 45 59
frank@elman.no










 Elektro Tekniker
Kjetil Åge Røberg

Tlf 93 21 90 22
kjetil@elman.no

 Prosjektleder Bolig
Odd Inge Bergsmo

Tlf 46 74 67 50
odd.inge@elman.no

 Service Elektriker
Jann Frode Rennemo

Tlf 45 69 70 00
jann.frode@elman.no










 Prosjektleder Industri
Vidar Helden

Tlf 93 21 91 14
vidar@elman.no

 Prosjektleder Landbruk
Snorre Gudding


Tlf 46 74 67 60

snorre@elman.no

 Service Elektriker
Marius Grubbmo Freland

Tlf 99 70 74 82
marius@elman.no










 Systemansvarlig
Tom Stallvik

Tlf 40 43 73 60

tom@elman.no

 Service Elektriker
Svein Tore Kluken

Tlf 48 31 01 17
svein.tore@elman.no

 Service Elektriker
Thomas Roel

Tlf 97 08 08 35
thomas.roel@elman.no










 Service Elektriker
Joar Granås

Tlf 48 99 22 80
joar@elman.no


 Service Elektriker
Pål Stornes


Tlf 45 51 30 91
paal@elman.no

 Service Elektriker
Kaj Norseth


kaj@elman.no










 Prosjekt Elektriker
Atle Berdal

Tlf 96 01 28 64
atle@elman.no

 Service Elektriker
Magnus Solbakken

Tlf 97 10 65 60
magnus@elman.no

 Varmepumpe montør
Svein Arne Haug

Tlf 90 06 67 59
svein.arne@elman.no










 Service Elektriker
Stig Arild Høyem

Tlf 48 35 86 17
stig.arild@elman.no

 Service Elektriker
Håvard Bye


Tlf 90 61 15 92
havard@elman.no







Elektronikk Tekniker
Kent Roger Østgård

Tlf 97 03 46 73
kent@elman.no










 Service Elektriker
Einar-Andre Hogstad

Tlf 48 21 70 04
einar.andre@elman.no

 Elektro Teknikker
Lasse Sund

Tlf 97 66 07 36
lasse@elman.no


Energi rådgiver/ Gasstekniker
Bjørn Odin Vist
Tlf 90 65 44 30
bjorn.odin@elman.no










 Hjelpearbeider
John Olav Breding

Tlf 90 84 06 60

 Service Elektriker
Trond Sturla Rånes

Tlf: 95 80 40 21
trond.sturla@elman.no


Service Elektriker
Ørjan Sigurdsen

tlf
orjan@elman.no











 Service Elektriker
Gøran Saksen Knudsen

Tlf: 98 07 3716
goran@elman.no

 Service Elektriker
Thomas Tuff Alfsen

Tlf: 92 49 28 62

thomas@elman.no


Prosjekt Elektriker
Martin Salumäe












 Øystein D. Neerland

 Roje Barsom


Kanskje deg?












 Erlend Grande

 Sindre Solem Ertsaas


Kanskje deg?












 Sander Stensli

 Marius Grindheim Myhre

 Martinus Bøe Ertzaas












 Christian Østgård

 Sindre Reppen















I tillegg til de faste ansatte har vi til enhver tid ca 8 lærlinger samt noen innleide montører etter behov

Har du allerede en dialog med noen av våre ansatte kan du ringe dem direkte, ønsker du hjelp til noe men ikke har noen kontaktperson fra før ringer du oss på telefon 740 78400 eller se øvrig < kontakt informasjon >
*
*
*
*

*